Batarya kapasitesi en yüksek olan telefonlar – Ekim 2020

0
72
Wordpress Botu

Mobil

Günümüzde kullanıcılar telefonlarının şarj performansından bir hayli şikayetçi. Eğer siz de onlardan biriyseniz listemize göz atmanızda fayda var!

Abone ol

Günümüzde birçok ihtiyacımıza kolaylıkla yanıt verebilen akıllı telefonlar, şarj konusunda kullanıcılarını tatmin edemiyor. Her ne kadar üreticiler gelen şikayetleri hızlı şarj aletleri ile çözmeye çalışsa da ikide bir şarj kablosuna bağlı olmak tüketicileri bir hayli rahatsız ediyor. Hatta sırf bu sebepten dolayı alacağı yeni telefonda batarya kapasitesinin yüksek olmasına dikkat eden kullanıcılar dahi var. Yani şarj konusu, şu anda akıllı telefon dünyasının bir kanayan yarası diyebiliriz.

Bu yaraya melhem olmak isteyen kimi markalar, devasa batarya kapasitelerine sahip telefonları piyasaya sürüyor. Özellikle Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung‘un son zamanlarda bu konuda atak yaptığını söyleyebiliriz. Şirketin orta segment modellerinde 6.000 mAh’lik pil koyduğuna sık sık şahit oluyoruz. Eğer siz de batarya kapasitesi en yüksek modelleri merak ediyorsanız, listemize göz atmanızda büyük fayda var.

Xiaomi POCO X3

6.000 mAh

realme Narzo 20

6.000 mAh

Samsung Galaxy F41

6.000 mAh

Tüm beklentinizi karşılayacak bir telefon | Oppo Reno4 Pro İnceleme

iPhone 12 Pro rakiplerinin gerisinde kaldı!

Xiaomi Apple ile dalga geçti hem de öyle böyle değil!

Orta segmentte Eylül ayının en iyi telefonları!

Kaynak: Teknolojioku

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.