BİM’de Xiaomi Redmi Go fırsatı

0
216
Wordpress Botu

Perakende zincirlerinin elektronik cihaz satışları hızla devam ediyor. Bu haftanın uygun fiyatlı ürünü ise Xiaomi Redmi Go cep telefonu. BİM tarafından 27 Eylül 2019 Cuma günü satılacak olan Xiaomi Redmi Go cep telefonunun fiyatı ise gerçekten uygun.

BİM’de Xiaomi Redmi Go fırsatı

BİM mağazalarında satılacak olan bu telefonun fiyatı 599 TL olarak açıklandı. 2 yıl Xiaomi Türkiye garantili telefon tek renk olan siyah ile gelecek. Epey eski bir model olan telefonda 5 inç 16:9 ekran, 1280×720 piksel çözünürlük, Snapdragon 425 işlemci, 1 GB RAM, 8 GB depolama alanı ve microSD bellek kartı yuvası gibi özellikler bulunuyor. Telefonun ana kamerası 8 MP iken ön kamera ise 5 MP. Xiaomi Redmi Go‘nun 3000 mAh pili bulunuyor ve Android Go platformunu kullanıyor.

Xiaomi Redmi Go alınır mı?

Bu saatten sonra bu kadar eski bir telefon alınabilir. Ancak beklenti sadece telefon görüşmesi yapmak ve SMS almak olabilir. Telefonun WhatsApp ve Facebook gibi uygulamaları çalıştırabildiğini hatırlatalım. Daha büyük beklentiler için Xiaomi Redmi Go cep telefonunun uygun olmayacağını belirtelim.

Kaynak: Teknolojioku

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.