Bu fiyata böyle telefonlar artık yok! Vivo Y70 inceleme

0
57
Wordpress Botu

Bugün ki inceleme konuğumuz Vivo’nun ülkemizde resmi olarak satışa sunduğu Y70 modeli. Peki Y70 kullanıcıların beklentilerini karşılayabiliyor mu? Aslında burada genel görünüm sizin telefondan ne beklediğinizle alakalı.

Öyle düşük fiyata uçsun kaçsın diyorsanız, biraz zor. Fakat genel itibariyle fiyatı nazarında beklentileri karşılayacak bir telefon. Performans tarafında, oyunda ya da uygulamada sizi üzmez. Kamera tarafında ise bazı soru işaretlerinin olduğunu söyleyebiliriz.

Özellikle de gece çekimlerinde. Tabi ki gece çekimlerinde iyi bir kamera istiyorsanız da kesenin ağzını biraz açmanız gerekiyor. Yani burada tam olarak ne kadar ekmek o kadar köfte olayı mevcut. Yine de bu fiyata farklı modeller de bulabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Vivo Y70 inceleme videosunda telefonla ilgili her detaya tarafsız bir şekilde değinmeye çalıştık. Dilerseniz bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz. Bu arada dip not olarak şunu da hatırlatalım. Vivo da Türkiye’de üretim yapacak olan Çinli şirketlerden biri. Dolayısıyla önümüzdeki süreçte Vivo marka telefonları daha ucuza da almamız mümkün olacak. Tabi ki şimdilik bu söylemler için biraz erken.

Yorumlarınız bizim için önemli. Her türlü yorumu titizlikle okuyor ve değerlendiriyoruz.

Destek olmak için YouTube kanalımıza abone olabilir ve videolarımızı beğenebilirsiniz.

Kanalımıza hızlı bir şekilde abone olmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

TeknolojiOku YouTube Kanalı

Kaynak: Teknolojioku

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.