En uygun fiyatlı Samsung akıllı telefon modelleri

0
39
Wordpress Botu

Son zamların ardından en uygun fiyatlı Samsung akıllı telefon modellerini sizler için derledik. İşte en ucuz Samsung telefonlar!

Son zamanlarda ülkemizdeki akıllı telefon fiyatları herkesin malumu. Maalesef fiyatların düşmesi şöyle bir dursun sabit bir şekilde kalması dahi mümkün olmuyor. Sürekli yaşanan zamlar tüketicilerin moralini bir hayli bozarken, telefonunu değiştirmek isteyenleri de fazlasıyla zor durumda bırakıyor. Özellikle Samsung‘un tepe modelleri için ciddi bedellerin istendiğini net bir şekilde ifade edebiliriz.

Eğer Güney Kore merkezli şirketin daha uygun fiyatlı telefonlarına yönelmek istiyorsanız ödeyeceğiniz tutar anlamında yüzünüz biraz daha gülebilir. Geçmişle karşılaştırıldığı zaman bu telefonların da zamlandığını görüyoruz ancak güncel kur değerlendirildiğinde bunun normal olduğunu da söyleyebiliriz. İsterseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve en uygun fiyatlı Samsung akıllı telefon modellerine bir göz atmış olalım. Eğer yeni telefon almak istiyorsanız, bu galerimiz işinize yarayabilir!

Samsung Galaxy A01 16 GB

Fiyat: 1.924,99 TL

Samsung Galaxy A10 32 GB

Fiyat: 2.378,00 TL

Samsung Galaxy M20 32 GB

Fiyat: 2.397,00 TL

Kaynak: Teknolojioku

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.