Facebook Tuned çıktı! Çiftlere özel mesajlaşma!

0
62
Wordpress Botu

Facebook’un NPE olarak adlandırılan Yeni Ürün Deneme Ekibi, Tuned isimli yeni bir mesajlaşma uygulaması geliştirdi. Şu anda iOS kullanıcılarına sunulan Facebook Tuned uygulaması çiftleri / ikilileri hedefleyen bir uygulama.

Tuned’i geliştirilen Facebook NPE ekibi, Facebook Messenger ve WhatsApp gibi şirket bünyesindeki diğer mesajlaşma uygulamalarından farklı olarak bu uygulamayı “siz ve sizin için önemli kişilere ait özel bir alan” olarak tanımlıyor.

Facebook Tuned: Çiftlere özel mesajlaşma uygulaması!

Corona virüsü nedeniyle dünya genelinde sosyal izolasyon uygulandığı için bu günlerde ilgi göreceği düşünülüyor. Tuned ile karşı tarafa fotoğraflar, notlar, ses kayıtları, Spotify’dan müzikler ve daha birçok şey göndermeniz mümkün. Çiftler bu uygulamayı kullanarak kendi müzik listelerini bile oluşturabiliyor.

Bir karalama defterinin yanı sıra çiftlerin ruh hallerini yansıtabileceği reaksiyon ve çıkartmalar uygulamanın dikkat çekici özellikleri arasında. Facebook’un bu yeni mesajlaşma uygulamasında reklam amacıyla veri toplayıp toplamadığı veya uçtan uça şifreleme teknolojisi kullanıp kullanmadığı şu anda bilinmiyor.

Son yıllarda insanların farklı mesajlaşma uygulamaları yerine herkesin kullandığı popüler çözümleri tercih ettiğini düşündüğümüzde, Tuned’in şansı biraz düşük. Ancak, karantina döneminde olunması ve insanları birbirine yakın hissetirecek yenilikler sunması başarılı olabilmesini sağlayabiliyor. Bunu birlikte göreceğiz.

iOS kullanıcıları buraya tıklayarak Facebook Tuned uygulamasına ulaşabilir.

Kaynak: Shiftdelete

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.