Gazetekeyfi anketlerle toplumun nabzını ölçüyor

0
149
Wordpress Botu

Birden fazla yayının içeriğini hızlı ve kolay bir şekilde bir araya getiren Gazetekeyfi.com şimdi de anketleriyle toplumun nabzını ölçmeye başladı. Spor, televizyon, siyaset ve ekonomi gibi bir çok kategoride ziyaretçilerine fikirlerini soran Gazetekeyfi.com, aynı zamanda bu konularda faaliyet gösteren kuruluşlara da büyük bir hizmet sunuyor.

Gazetekeyfi anketlerle toplumun nabzını ölçüyor

Gazetekeyfi.com şimdiye kadar en beğenilen diziler, şampiyonluk yolundaki takımlar, döviz kurlarının gidişatı, en sevilen şarkılar, Türk-Amerikan ilişkileri, ülke sorunları, Netflix‘teki Türk yapımları, güncel siyasi gelişmeler ve en çok okunan gazeteler gibi konularla ilgili sorularını ziyaretçilerine sordu ve büyük katılımlarla anketlerini sonuçlandırdı.

Karar verici mekanizmaların da rahatlıkla yararlanabileceği bu anketlerle Gazetekeyfi.com, geçmiş yıllarda olduğu gibi ilerleyen günlerde de ses getirici sorular sormaya devam edecek.

Gazetekeyfi.com‘un anketlerine internet sitesi üzerinde anasayfada sağ kolondan ulaşılabiliyor ve burada görüşlerinizi paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca daha önce yapılan anketlere de internet sitesinin gazetekeyfi.com/anket.jsp adresinden ulaşabilir ve sonuçlarını görebilirsiniz.

Anketlerde gündelik konulardan, dolar kuru tahminine, ülkeler arasındaki siyasi gelişmelerden, futbola kadar birçok konunun değerlendirildiği anketlere isteyen herkes katılabiliyor. Bu anketlerle toplumun nabzı tutulurken, merak edilen popüler konularla ilgili olarak kamuoyunun görüşü de öğrenilebiliyor. 

Kaynak: Teknolojioku

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.