Google Telefon uygulamasını yeniliyor!

0
115
Wordpress Botu

Son birkaç haftadır Google, Gmail, Takvim, Drive, Dokümanlar, E-Tablolar, Slaytlar, Meet ve daha fazlası gibi uygulamalarının simgelerinde değişiklikler yapıyor. Google, uygulamalarına ait simgelere şirketin geleneksel renklerinden (mavi, kırmızı, sarı ve yeşil) daha fazlasını ekledi. Şimdi, bir Reddit kullanıcısı (9to5Mac aracılığıyla), şu anda Google tarafından Google Telefon olarak bilinen uygulamanın yeni simgesinin ve adının görünüşte ne olacağını sızdırdı. Sızan simge ve ad, YouTube‘da bulunan bir reklamda tespit edildi.

Google Telefon uygulamasını yeniliyor!

Reklama bağlı olarak, uygulamanın yeni adı Google Çağrı olacak ve simge, yeni Google Voice simgesine benziyor. En büyük farklardan biri, telefon ahizesi tasarımının Google‘ın dört renginde yapılmış olması. Yeni adın ve simgenin henüz Google Play Store‘da kullanılmadığını ve değişikliğin ne zaman yapılacağını kimsenin tahmin edemeyeceğini unutmayın.

Şu anda Google Telefon ismiyle kullanılan uygulamanın yeni adını ve logosunu sızdıran reklam, Google‘ın “güvenle yanıt vermenizi sağlar” dediği uygulamanın “güvenilir” arayan kimliğini vurguluyor. Google şimdi sıradan uygulamaya yeni özellikler ekliyor. Bu özellik, ücretsiz bir numarayı çevirdikten sonra beklemeye aldığınızda devreye giriyor. Her zaman kullanılabilen “Aramaya dön” seçeneğiyle birlikte “Kapatma” istemini göreceksiniz. Aradığınız kişi konuşmaya başladığında, telefon çalacak ve sizi aramanın artık beklemede olmadığını bildirmek için titreşecek.

Yeniliklerin tam olarak ne zaman geleceği henüz kesin değil.

Kaynak: Teknolojioku

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.