Huawei’nin kızı çektiği müzik klibi ile ortalığı salladı

0
27
Wordpress Botu

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News’te Teknolojioku‘ya abone olun

Teknolojioku‘ya Google News’te abone olun

Abone Ol


Çin’in en büyük firmaları arasında yer alan Huawei, genellikle altyapısı, ürettiği telefonları ve aksesuarları ile biliniyor. Ancak Huawei’nin bu başarısının altında firmanın kurucusu olan Ren Zhengfei‘nin almış olduğu kritik kararlar yatıyor. Dünyanın en büyükleri arasında yer alan Huawei, bugün ilginç bir olay ile gündeme geldi.

Zen Zhengfei’nin küçük kızı olan Annabel Yao, babası gibi teknoloji pazarına girmek yerine kendi hür tercihi ile müzik pazarına adımını attı. Bildiğiniz gibi şu sıralar uzak doğu pop şarkıları tüm dünyada oldukça revaçta. Annabel Yao da Back Fire şarkısına çekmiş olduğu video klibi ile teknoloji dünyasını bile oynatmayı başardı.

Şarkıda kullanılan cüretkar ve sert sözlerin yanı sıra Annabel Yao’nun kıyafeti ve dans koreografisi klibe damgasını vurdu diyebiliriz. YouTube üzerinden yayınlanan klibi aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ancak bu klip için can sıkan yorumlar da geldi. Annabel Yao için “Bu sesi duymak çok rahatsız edici” yorumunu yaparken bir diğeri de “Şarkı söyleyemez, dans edemez, ama paranız varsa…” ifadeleri kullanıldı.

Huawei’nin kurucusu ve CEO’su Ren Zhengfei’nin en küçük kızı Annabel Yao, Perşembe günü TH Entertainment’ın resmi Weibo hesabına göre; Beijing TH Entertainment Co. ile bir sözleşme imzaladı.

21 Aralık 2020’de ise Yao, resmi Weibo hesabını oluşturdu ve bir selfie yayınladı. Bu olay Çin medyasında ve sosyal medyada yayıldı. Yao’nun ilk çıkış klibi yayınlandığında ise, ülkenin en büyük sosyal sitelerinden biri olan Weibo’nun arama trendleri listesinde zirvede yer almayı başardı.

Kaynak: Teknolojioku

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.