İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu GTA 5 paylaşımı ile dikkat çekti!

0
27
Wordpress Botu

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News’te Teknolojioku‘ya abone olun

Teknolojioku‘ya Google News’te abone olun

Abone Ol


Sosyal medya siyasetçiler tarafından eğlenceli ve Z kuşağını kazanmaya yönelik kullanılmaya devam ediyor. Yaptığı paylaşımlar ile gençleri hedefleyen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu bugün bir paylaşım da daha bulundu. Bu sefer ki paylaşımın GTA 5 temalı olması ise herkesi güldürdü.

Ekrem İmamoğlu’nun resmi Twitter ve Instagram hesabından yapılan GTA 5’li paylaşımda koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılan dezenfekteye dikkat çekiliyor. İmamoğlu açıklamasında; “İBB GTA 5 Daire Başkanlığı bünyesindeki Mobil Hijyen Filomuz İETT otobüslerini dezenfekte etmeye devam ediyor.” ifadesini kullandı.

Koronavirüs sürecinde başarılı bir şekilde çalışan diğer tüm belediyeler, kurumlarını sık sık dezenfekte ederek ve sosyal mesafeye uyarak virüsün yayılmasını engellemişti. Bu tip hareketleri sosyal medya platformlarında görmek oldukça sevindirici.

Özellikle maalesef ki virüsün yayılmasında ne büyük rol oynayan gençelere yönelik bu tip paylaşımların artmasını temenni ediyoruz. Oyuncu kitleyi de etkileyen bu tip paylaşımlara bakalım bir yenisi eklenecek mi?

Kaynak: Teknolojioku

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.