İşte Oppo Reno 10x Zoom modelinin DxOMark sonucu!

0
125
Wordpress Botu

Oppo‘nun popüler telefon modeli olan Reno 10x Zoom sonunda DxOMark testine tabi oldu. Ülkemizde de satışı bulunan model bakalım elde ettiği puan ile kaçıncı sıraya yerleşti?

İşte Oppo Reno 10x Zoom modelinin DxOMark sonucu!

2019 yılının Nisan ayında resmiyet kazanan modelin, güçlü donanımı ve iddialı tasarımı ile birlikte kısa zamanda kullanıcıların ilgi odağı olmuştu. Modelin uzun zamandır beklenen DxOMark testi sonunda gerçekleşti. Testte arka kamera performansından 116 puan almayı başaran model, kendisi ile aynı puanı almış olduğu puan ile Huawei P30 Pro modelinin hemen gerisinde ve yine kendisi ile aynı puanı alan Samsung Galaxy S10 5G modelinin önünde yerini aldı.

Elbette fotoğraf testinden aynı puanı almış olsalar da, bunun yanında video testinden almış oldukları puanların farklılık göstermesi, modellerin sıralamalarını etkiliyor.

Oppo Reno 10x Zoom modelinde, 48 Megapiksel ana kamera, 8 Megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 10 kat hibrit yakınlaştırma yapabilen 13 Megapiksellik  periskop kamera bulunduğunu ve almış olduğu puan ile listenin 7. sırasında yer aldığını ayrıca belirtelim. 

Kaynak: Teknolojioku

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.