James Bond’un yeni aracı belli oldu!

0
73
Wordpress Botu

1952 yılında hayatımıza giren İngiliz Ajan James Bond’un yeni aracı belli oldu. 25. filmi ile karşımıza çıkmaya hazırlanan 007 James Bond bakalım hangi aracı kullanacak?

James Bond Land Rover Defender kullanacak!

İngiliz Ajan James Bond bugüne kadar kullandığı araçlardan kullandığı cihazlara kadar her şeyiyle gündem olmayı başarmış bir hayali karakter olarak karşımıza çıktı. 2020 yılının Nisan ayında 25. filmi ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Bond’un üstün yetenekli aracının ne olacağı da açıklandı.

Land Rover’ın yeni gözdesi Defender ile yeni maceralara atılacak olan James Bond, ilk defa 1983 yapımı Orctopussy’de Range Rover Convertible kullanmıştı.

No Time To Die ile Daniel Craig’e veda

İlk olarak Sean Connery tarafından canlandırılan James Bond karakteri ardından George Lazenby, Roger Moore, Timothy Dalton, Pierce Brosnan ve son olarak 2006 yılından bu yana Daniel Craig ile hayat buldu.

James Bond No Time To Die çekimleri devam ederken Daniel Craig’in Almaya’da yayınlanan Express dergisine verdiği röportajda 5. defa canlandırdığı James Bond karakterine artık bir başkasının hayat vermesi gerektiğini ve bu rolü bir daha oynamayacağını söyledi.

Kaynak: Shiftdelete

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.