Kurtlar Vadisi Netflix’e gelmeyecek

0
159
Wordpress Botu

Kurtlar Vadisi’nin yeni bölümlerinin Netflix’te yayınlanmaya başlayacağı iddiasına dizinin yapımcısı Pana Film’den açıklama geldi. Birkaç sezondur herhangi bir kanalda yayınlanmayan dizinin yeni bölümlerinin Netflix’e geleceği iddiasını kesin bir dille yalanlayan fenomen dizi 16 yıllık bir tarihe sahip.

Kurtlar Vadisi Netflix’e gelmeyecek

Ayrıca 4 farklı sinema filmi de bulunan dizinin yapımcısı Pana Film tarafından yapılan açıklamaya göre dizinin yeni bölümleri Netflix’te yayınlanmayacak. Söz konusu haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıklayan yapımcı şirket bir gelişme olduğunda bunu paylaşacaklarının bilgisini de verdi.

Böyle Kurtlar Vadisi hakkında yapılan spekülasyonların da sonu gelmiş oldu. Netflix genelde kendi dizilerini çeken bir platform olduğundan zaten bu iddianın asılsız olduğu baştan bu yana belliydi. Özellikle Türkiye’de daha önce popüler olan dizilerin yeni bölümlerini çekmek Netflix’in tarzına uygun bir çalışma değil. Ancak platformun rakiplerinden olan BluTV, benzer bir çalışmayı Behzat Ç için yaptı. Benzer bir durum yeteri kadar ilgi çekmediği için TV yayın hayatı sona eren Jet Sosyete dizisi için de hayata geçirildi. Dizi PuhuTV’de yeni bölümleriyle beraber yayınlanacak. Ancak Netflix bugüne kadar bu tarz bir çalışma yapmadı.

Kaynak: Teknolojioku

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.