Lenovo yeni akıllı telefon serisiyle Redmi Note 9’a meydan okudu!

0
95
Wordpress Botu

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde yeni Redmi Note 9 5G serisi tanıtılmıştı. Bugünse Lenovo’dan bu Note 9 serisiyle rekabet edecek telefon serisini tanıtmak için Weibo’da birkaç resim yayınladı.

6 model numarası ile paylaşılan resimlerde ”altı, dokuzdan fazladır” metni ile Lenovo’nun Redmi Note 9 5G‘ye atıfta bulunduğu düşünüldü.

Lenovo yeni akıllı telefon serisiyle Redmi Note 9’a meydan okudu!

Lenovo’nun Weibo üzerinden paylaştığı fotoğraflar, şirketin yaklaşmakta olan akıllı telefon serisiyle ilgili birkaç detayı gözer önüne seriyor. Akıllı telefonlardan en az birinin arka tarafında üç kamera ve bir LED flaştan oluşan kamera kurulumunun yer alması bekleniyor.

Delikli ekran tasarımına sahip olması beklenen modellerin, güç tuşunun da telefonun sağ tarafında olacağı tahmin ediliyor. Akıllı telefonun sol tarafında ise dijital asistana kısa yol tuşu olduğu düşünülen bir tuş daha yer alıyor. Paylaşılan resimler incelendiğinde 3,5 mm kulaklık girişinin de cihazın üst kısmında yer aldığı gözüküyor.

Lenovo, paylaştığı görsellerin yanında yeni akıllı telefonlarının herhangi bir özelliğini açıklamadı. Ancak Weibo gönderisi cihazların, daha iyi bir kameraya, daha büyük bir ekrana ve daha kullanışlı bir tasarıma sahip olacağını söylüyor. Ayrıca metinlerde yer alan ”altı, dokuzdan fazladır” yazısıyla da Lenovo’nın Redmi Note 9 serisine meydan okuduğu tahmin ediliyor.

Kaynak: Teknolojioku

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.