Norm Ender – Konu Kilit yayınlandı! Sosyal medya yine karışacak!

0
39
Wordpress Botu

Rap dünyasının sivri dilli isimlerinden birisi olan Norm Ender, son olarak yayınladığı Mekanın Sahibi isimli şarkısı ile 173 milyon dinlenme sayısına ulaşmış ve uzun süre gündemi meşgul etmeyi başarmıştı. Şarkıda sosyal medya fenomenlerinden tutun da hiphop dünyasının usta isimlerine kadar pek çok kişiye laf çarpıtan Norm Ender, şimdi de Konu Kilit isimli yeni parçasını YouTube kanalı üzerinden sevenleri ile paylaştı. Öyle görünüyor ki ünlü ismin bu şarkısı da sosyal medyada ortalığı birbirine katacak!

Norm Ender – Konu Kilit yayınlandı! Sosyal medya yine karışacak!

Şarkının sözlerine baktığımızda rap dünyasının asi isminin yine çok farklı konulara değindiğini görüyoruz. Öyle ki Norm Ender, Konu Kilit isimli yeni parçasında popçu Edis Görgülü‘ye bile laf çarpıyor. Hiphop dünyasında “diss” olarak tabir edilen şarkıların çokça bulunduğunu söyleyebiliriz ancak bunu en iyi yapanlardan birisi de Norm Ender. Zaten sanatçının Mekanın Sahibi isimli diss parçasının bu denli ilgi görmesi de başarısını net bir şekilde ortaya koyuyor.

Öte yandan Konu Kilit isimli şarkı şimdiye kadar çok fazla etkileşim aldı ancak bunların çoğu olumsuz. Şarkının altındaki yorumlara baktığımızda da bunu görebiliyoruz. Ünlü rapçinin en koyu hayranları bile şarkıyı sil tarzında yorumlarda bulunmuş durumda. Zira şarkıya atılan dislike sayısı da like sayısından çok daha fazla. Yani Norm Ender bu kez çok iyi bir iş çıkaramamış gibi duruyor. En azından yorumlar ve dislike sayısı bizlere bunu söylüyor.

Hiç düşmeyen hisse senediyle servet yaptı.

İlan

Kaynak: Teknolojioku

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.