Öfkeli Bir Hayran Fallout 76 Servisinin Alan Adını Aldı

0
236
Wordpress Botu

Bethesda, geçtiğimiz günlerde Fallout 76'ya yıllık ücreti 100 dolar olan Fallout 1st adlı bir abonelik hizmeti geleceğini açıkladı. Ancak yayıncı, yeni hizmeti için alan adı almayı ihmal etti. Bunu fark eden 'hızlı ve öfkeli' bir hayran, elini çabuk tutarak alan adını kaptı.

FalloutFirst.com adlı web sitesi, geliştiricilerin çok oyunculu bir oyunu tek oyunculu bir deneyime dönüştürmek için bir abonelik ücreti talep ettiğini belirterek oyuncuları uyarıyor. Ayrıca Bethesda’nın Fallout 1st hizmetini duyurduğu blog yazısını kaba bir dille düzenleyerek “Fallout F.ck You First” başlığıyla yayınlıyor.

Bethesda'nın bakış açısıyla yazılan yazılar Fallout 1st ve Fallout 76'ya gelen şikayetleri derliyor. Dikkat çeken eleştirilerden biri, “Topluluk, Fallout 76 çıkmadan önce özel dünyalarda tek başına oynayabilmek için yalvarıyordu ve aynı zamanda Fallout 76'yı modlarla oynama konusunda bir sürü soru alıyorduk. Bunlar hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şeyler.” şeklinde ironi yapıyor.

Web sitesini yapan kişinin kimliği bilinmiyor, ancak sitenin altındaki GoFundMe bağlantısına göre içerik oluşturucu Count Chappy olarak görünüyor. Parodi site, Reddit'te de yankı uyandırdı ve birçok kullanıcı sitenin mizahına ve etkili olmasına olumlu tepki verdi.

Kaynak: Webtekno

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.