Onikuma K2 oyuncu kulaklığı inceleme

0
193
Wordpress Botu

ShiftDelete.Net olarak incelemelerimize oyuncu kulaklığı Onikuma K2 oyuncu kulaklığı inceleme ile devam ediyoruz. Onikuma K2 özellikleri ile beraber uygun fiyatlı oyuncu kulaklığı almak isteyenlerin karşısına çıkan ilk seçeneklerden birisi oluyor.

Onikuma K2 oyuncu kulaklığı inceleme

Oyuncu kulaklığı tercihi oyuncular için oldukça hassas bir konu. Oyun sırasında kaybedilen 1 saniye veya detay oyunun tüm yönünü değiştirebiliyor. Bu ihtiyaçlara cevap verecek, oyuncuları team fight’ın ortasında mutlu edecek kulaklık incelemesi ile karşınızdayız.

Onikuma K2 özellikleri

Onikuma K2 farklı detayları ile karşımıza çıkıyor. Oyuncular için en önemli detaylar arasında yer alan ses, bu kulaklık ile en doğru şekilde karşımıza çıkartışmaya çalışılmış. Oyuncu kulaklığı Onikuma K2, 7.1 ses desteği ile karşımıza çıkıyor. Kulaklık, 7 ayrı noktada kullanıcılara ses verebiliyor. Bu herhangi bir savaşta veya oyunda hangi taraftan düşman geldiğini anlayabileceğiniz manasına geliyor. USB üzerinden cihazlara bağlanabilen kulaklık, Playstation 4 de ve bilgisayarda kullanılabiliyor. Ayrıca bu cihazda bulunan dahili mikrofon ile oyun sırasında rahat bir şekilde diğer takım arkadaşlarınız ile konuşabiliyorsunuz. Bu da oyun içerisindeki iletişim ile beraber başarıyı da artırıyor. Kulaklık, teknik özelliklerin yanı sıra sağlamlığı ile de dikkat çekiyor. Kulaklığın farklı renkleri ile de satın alabiliyorsunuz.

Kulaklık, üzerinde menü tuşu ile beraber geliyor. Bu menü tuşu üzerinden kulaklık üzerinde bulunan RGB aydınlatmaları açıp kapatabiliyorsunuz. Kulaklığın tasarımına fark katan bu RGB aydınlatmalar, oyuncular için farklı bir deneyim oluşturuyor. Bu menü üzerinden bulunan diğer tuşlarla beraber ses seviyesini rahatlıkla değiştirebilir, mikrofonunuzu kapatabilirsiniz.

Kulaklık hakkında daha fazla fikir için videomuzu izleyebilir, deneyimlerimizden faydalanabiliriz. Kendi düşüncelerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: Shiftdelete

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.