Reynmen gözaltına alındı! İşte görüntüler

0
576
Wordpress Botu

Derdim Olsun ve Ela şarkıları sonrasında ülkemizde ne çok konuşulan isimlerden birisi haline gelen Reynmen – Yusuf Aktaş‘ın gözaltına alınması sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Gözaltı nedeni ise bir muhabirle yaşanan tartışma.

YouTube’da paylaşılan görüntülerde bir mekandan çıkış yaparken muhabirin sorularına yanıt vermek istemeyen Reynmen’in kameranın kapatılmasını istediği görülüyor. Çekime devam eden muhabirin elinden kamerayı almaya çalışıyor.

Reynmen ifadesinin ardından serbest bırakıldı!

Muhabirin ” Biraz konuşalım seninle, şu ana kadar hiç kamera görüntülerin, röportaj vermişliğin yok” demesi üzerine Reynmen ” kanka çeksene onu ” şeklinde yanıt vererek görüntü alınmasını istemediğini defalarca kez dile getiriyor.

Daha sonra Reynmen’in kamerayı almaya çalıştığı görülürken, sonrasında Reynmen polis aracı içerisinde görüntüleniyor. Bu nedenle muhabir ile arasında neler yaşandığı şu anda tam olarak bilinmiyor.

Reynmen’den yaşananlar hakkında resmi bir açıklama gelmediğini tekrar hatırlatmak isteriz. Muhabir ise görüntüleri silmeye çalıştığını, daha sonra kendisine tokat attığını ve bu nedenle hakkında şikayetçi olduğunu açıkladı.

Kaynak: Shiftdelete

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.