Samsung kullanıcıları ne kadar memnun? Şikayetim Var #7

0
17
Wordpress Botu

Teknolojioku olarak başlattığımız Şikayetim Var‘ın yeni bölümünde konuğumuz Samsung oluyor. Hatırlanacağı üzere önceki bölümlerde Vodafone, General Mobile, Xiaomi, Arçelik, Turknet ve Turkcell ile ilgili içerikler hazırlamıştık.

Bu 6bölüm için binlerce şikayet ve tavsiye yorumu aldık. Bu haftaki konuğumuz ise Türkiye’de de faaliyet gösteren Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung

Eğer sizin de Samsung ile ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa bu haberin altında yorum olarak paylaşabilirsiniz. Biz de bu şikayetleri direkt olarak şirketlerin yetkililerine ileteceğiz.

Yani sadece yardım hattı ya da müşteri servislerine değil, direk olarak üst düzey yetkililerle temasta olacağız.

Samsung kullanıcıları! Şikayetlerinizi alıyoruz!

Şikayetinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Yalnız yorumunuzu yaparken üslup ve yazım tarzınıza biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü hakaret ve küfür içeren yorumlar editörlerimiz tarafından onaylanmıyor.

Yazdığınız yorumlardan öne çıkanları 9 Mayıs Pazar günü Youtube kanalımızda yayınlayacağımız Şikayetim Var‘ın yeni bölümünde de değerlendireceğiz. Şikayetlerinizi 7 Mayıs Cuma günü saat 17:00’a kadar bize iletebilirsiniz.

Peki siz Samsung‘in hizmetlerinden memnun musunuz? Marka teknik servis, yazılım, fiyat ve müşteri hizmetleri konusunda sizi tatmin edebiliyor mu? Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Kaynak: Teknolojioku

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.