Tüm Half-Life oyunları Steam’de ücretsiz oldu!

0
50
Wordpress Botu

Valve, Half-Life: Alyx öncesi, oyuncuları mutlu edecek bir kampanya ile karşımıza çıktı. Serinin Steam’de bulunan tüm oyunları, Mart ayı sonuna kadar ücretsiz olarak oynanabilecek.

Tüm Half-Life oyunları Steam’de ücretsiz oldu!

1998 yılında Sierra Studios tarafından yayımlanan ilk Half-Life oyununun üzerinden tam 22 yıl geçti.  Oyuncular Half-Life 3’ü beklerken, Valve kısa bir süre önce, mart ayında tanıtacak olduğu Half-Life Alyx serisi ile oyuncuları şaşırtmayı başardı. Half-Life Alyx‘ın çıkışına az bir zaman kala Valve, hem yeni oyununun tanıtımını yapmak, hem de oyuncuları Half-Life‘a olan ilgiyi yeniden tazelemek için eski oyunlarını ücretsiz olarak sunma kararı almış. Valve yaptığı yeni duyuruyla Half-Life serisinin 1 Nisan’a kadar ücretsiz bir şekilde erişebileceğini müjdeledi.

Half-LifeHalf-Life: SourceHalf-Life: Opposing ForceHalf-Life: Blue ShiftHalf-Life 2Half-Life 2: Episode One ve Half-Life 2: Episode Two olarak serinin 7 oyununu da ücretsiz olarak Steam üzerinden oyuncularına sunan Valve, bu ücretsiz kampanyayı 1 Nisan 2020 tarihine kadar sürdürecek.

Steam’den oyunların sayfasına gidip ‘Oyunu Oyna’ butonuna tıklayarak bu oyunları ücretsiz şekilde oynayabilirsiniz. Ayrıca Half-Life: Alyx, Steam’de ön siparişe açılmış durumda. Oyunu 82,80 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Kaynak: Teknolojioku

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.