Twitch yayıncılarının rüyası! – Sürpriz hediyeli video

0
283
Wordpress Botu

IFA 2019‘daki teknoloji turumuz devam ediyor. Bu kez Logitech’in standına konuk oluyoruz. Birçok farklı tüketici grubuna hitap eden ürünlerini sergileyen Logitech standını Logitech Türkiye ve Orta Asya Grup Başkanı Mustafa Uyar ile birlikte geziyoruz. En yeni Logitech klavye ve Logitech mouse modellerine yakından bakıyoruz.

Tüm IFA 2019 haberleri ve videoları burada!

Logitech ürünlerine yakından bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Logitech Türkiye ile IFA 2019’daki Logitech standını gezdik

Logitech, IFA 2019 kapsamında yeni ürünlerini sergileyen markalar arasında yerini aldı. Logitech klavye ve Logitech mouse modelleri fuarın en ilgi çeken ürünleri oldu diyebiliriz.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri başta Twitch yayıncıları olmak üzere birçok oyuncunun rüyası olabilecek ekipmanlarla baş başa bırakalım. Video da bir de sürpriz hediye sizleri bekliyor. İyi seyirler…

En yeni Logitech klavye ve mouse modelleri sergilendi

IFA 2019 kapsamında birçok yeni ürününü sergileyen Logitech’in en dikkat çekici ürünleri MX Master 3 ve MX Keys oldu. Yeni mouse ve klavye ikilisi kullanıcıların çalışma şeklini değiştirecek şekilde tasarlandı.

MX Master 3 Wireless Mouse, tamamen yeni MagSpeed (Manyetik Hızlanma Özelliği) Kaydırma Tekerleği ile ultra hızlı ve ultra hassas kaydırma sağlıyor.  Mouse, cam dahil tüm yüzeylerde çalışabilen ve 4.000 DPI yüksek hassasiyetli Logitech MX imzalı Darkfield sensöre ve tam şarjla 70 güne kadar dayanabilen, üç dakikalık hızlı şarjla tam gün kullanım süresi sağlayan bir bataryaya sahip.

Logitech MX Keys Advanced Wireless Keyboard ise akıllı ışıklandırmasıyla dikkat çekiyor. Arka aydınlatma kullanıcının ellerini algılıyor ve ortamdaki aydınlatma durumuna göre ışığı otomatik olarak ayarlıyor.  MX Keys, pil gücünden tasarruf etmek ve dikkat dağılmalarını minimumda tutmak için kullanılmadığında kapanma özelliğine sahip bulunuyor.

Tabii ki fuarda tasarımıyla dikkat çeken başka Logitech klavye ve Logitech mouse modelleri de tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca, Astro ve Blue markalarını satın alan Logitech, bu markaların ürünlerini de standında sergiliyor. Blue firmasının mikrofonları, Astro firmasının kulaklıkları ve Ultimate Ears firmasının kablosuz hoparlörleri de Logitech çatısı altında görücüye çıkıyor.

Kaynak: Shiftdelete

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.