Xiaomi, Mi A3’e Android 10 geleceğini duyurdu

0
72
Wordpress Botu

Geçtiğimiz aylarda ülkemizde de satışa sunulan Mi A3 cep telefonuna Android 10 güncellemesi geliyor. Konuyla ilgili açıklama bizzat üretici firma Xiaomi tarafından yapıldı. Halen Android 9 Pie işletim sistemini kullanan cep telefonun önümüzdeki aydan itibaren Android 10 güncellemesi almaya başlayacağı açıklandı.

Xiaomi, Mi A3’e Android 10 geleceğini duyurdu

Konuyla ilgili açıklamayı Twitter’daki bir kullanıcı mesajının altına yaptığı yorumla duyuran Xiaomi Hindistan hesabı telefonla ilgili merak edilen bu detayı duyurmuş oldu. Konuyla ilgili yapılan bu açıklamanın Türkiye’deki kullanıcılara etki edip etmeyeceği şimdilik bilinmiyor. Fakat muhtemelen benzer bir güncelleme Türkiye’deki Mi A3 sahipleri için de gelecek gibi görünüyor.

Türkiye’de de hatırı sayılır bir kitlesi olan Xiaomi geçen yıl Türkiye pazarına resmi olarak giriş yapmıştı. Mi A3 modeli ise daha önce bize rde gönderilmiş ve telefonun kamera özelliklerini incelediğimiz bir videoyu yayınlamıştık. Telefonun kamera özelliklerini merak ediyorsanız bu videomuzu izleyebilirsiniz:

Kaynak: Teknolojioku

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.