Xiaomi Redmi Note 9 için geri sayım başladı

0
283
Wordpress Botu

Xiaomi Redmi Note serisini bir üst vitese yükseltmeyi planlıyor. Türkiye’de olduğu gibi global pazarda da hayli başarılı bir satış grafiği çizen Redmi Note serisinin yeni modelleri 12 Mart’ta tanıtılacak.

Redmi Hindistan’ın Twitter hesabı üzerinden yapılan resmi açıklamada Redmi Note 9’un 12 Mart’ta tanıtılacağı belirtildi. Xiaomi muhtemelen 12 Mart’ta Redmi Note 9 ve Note 9 Pro modellerini tanıtacaktır.

Dilerseniz Redmi Hindistan’ın paylaştığı tweet’a aşağıdan göz atabilirsiniz.

Paylaşımda da net bir şekilde görüldüğü üzere yeni Redmi modeli kare şeklinde konumlandırılmış 4 ana kamera ile gelecek. Redmi’nin yeni modeli hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Şu an telefona bildiğimiz tek detay hem Redmi Note 9 hem de Note 9 Pro’da type-c portunun bulunduğu.

12 Mart’ta gerçekleşecek olan etkinlik sonrası telefonun hemen satışa çıkması bekleniyor. Daha önce olduğu gibi Note 9’da da ilk parti Hindistan’da kullanıma sunulacaktır. Xiaomi, yılın ortalarına doğru bu modeli Avrupa ile birlikte Türkiye’de de satışa sunabilir. Yine de bekleyip göreceğiz.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Geçtiğimiz günlerde Redmi Note 8 Pro ve realme 5 Pro modellerinin kamerasını karşılaştırmıştık. Dilerseniz bu videoya da aşağıdan göz atabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler.

Kaynak: Teknolojioku

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.