Xiaomi’nin Ankara’daki mağaza açılışı iptal edildi!

0
293
Wordpress Botu

Xiaomi, Ankara AnkaMall AVM’de Mi Store mağazasının açılışını yoğun ilgiden dolayı iptal ederek ileri bir tarihe ertelemek zorunda kaldı.

Xiaomi’nin Ankara’daki mağaza açılışı iptal edildi!

Sattığı ürünlerdeki fiyat performans dengesini çok iyi ayarlayan Xiaomi, ülkemizde de uygun fiyatlı ürünlerini açılışını gerçekleştirdiği kendi mağazalarında satmaya başladı. Çinli şirket mağaza açılış günlerinde özel indirimleri kullanıcılara sunuyor.

Ülkemizde açtığı mağazalara yoğun ilgi gösterilen Xiaomi, Evofone bünyesinde yer alan 4. Mağazasının açılışını Ankara AnkaMall AVM’de gerçekleştireceğini geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Fakat  izdihamdan dolayı açılış gerçekleştirilemedi. Xiaomi yetkilileri tarafından geçici olarak kapatılan mağazanın önümüzdeki günlerde açılması bekleniyor. Xiaomi’nin Mi Store Türkiye Instagram hesabından yapılan açıklama ile mağaza açılışının iptal edildiği duyuruldu.

Mi Store Türkiye Instagram hesabından yapılan açıklamada “Açılışımız yaşanan aşırı izdiham nedeniyle iptal edilmiştir. Açılışa özel kampanyalarımız 15 gün boyunca geçerli olacak şekilde tekrar organize edilip, bu konu ile ilgili ikinci bir duyuru yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verildi.

Ankara AnkaMall AVM Mi Store açılışı ne zaman olacak?

Beklediğinden çok daha fazla ilgi ile karşılaşan Çinli şirketin birçok akıllı telefon ve teknolojik ürünlerde yapacağı indirimleri ve açılışa özel belirlenen kampanyaları 15 gün boyunca olacak şekilde yeniden organize edeceği belirtildi. Açılışla ilgili olarak resmi duyuruları takip etmek isterseniz Xiaomi’nin Mi Store Türkiye Instagram hesabını da takip edebilirsiniz.

Kaynak: Teknolojioku

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.