Yeni jenerasyon Nissan X-Trail prototipi sızdı!

0
16
Wordpress Botu

Corona virüsü salgınının ortasında, Nissan‘ın ABD’nin Las Vegas sokaklarında yeni bir SUV adayını test ettiğini gösteren bir prototip ortaya çıktı. Nissan sırları saklama konusunda oldukça iyi. Önümüzdeki haftalarda, Mercedes-Benz veya Porsche gibi kamufle edilmiş prototiplerin birkaç görüntüsü karşımıza çıkabilir. Ancak Nissan ile, aylar geçse de kamera ile sadece birkaç prototip yakalayabiliriz. İşte bu yüzden Kyle Berger tarafından çekilen ve casus fotoğraf paylaşımları ile ünlü CocheSpias tarafından Instagram’da yayınlanan yeni nesil Nissan Rogue’un görüntüleri otomobil tutkunlarının dikkatini çekti.

View this post on Instagram

Gracias @kjosef_automotive nos manda estas fotos del futuro Nissan X-Trail de pruebas por Las Vegas que se encuentran en un estado desértico. ¿Promete la nueva generación? #nissan #nissanxtrail2021 #nissanrogue2022 #nissanrogue2021 #instanissan #carspy #carscoops #cochespias #fotosespia

A post shared by CocheSpias (@cochespias) on Mar 22, 2020 at 2:12pm PDT

Kamuflaja rağmen tasarım incelenebiliyor

Gönderiye göre, yakın zamanda Las Vegas’ta bir çift Rogue prototipi görüldü. Kamuflaj tam olarak incelemeye engel olsa da Nissan’ın siyah kaplamaların arkasında saklanan ızgara tasarımını az biraz görebiliyoruz. En çarpıcı değişiklikler modern farların tasarımından görülüyor. Ana aydınlatma ve sis farları için LED’ler kullanılıyor. İlk bakışta, farların düzeni Nissan Juke ve Livina’ya benziyor. Nissan Rogue veya X-Trail’e bakıldığında ise, yeni X-Trail tasarımının önceki nesillerden çok farklı olmadığını söyleyebiliriz.

Cesur görünümlü bir SUV

Mevcut X-Trail’e göre aracın cam kısmı ve omuz çizgisi çok değişmemiş gibi görünüyor. Daha önce çıkan casus fotoğraflarında yeni nesil X-Trail’in daha büyük bir dijital gösterge paneline sahip olacağı sızmıştı. Ayrıca göze çarpan turuncu dönüş sinyallerinin farların üstünde yer aldığını görüyoruz. Tasarım genel olarak gizlenmiş ancak fotoğraflar SUV için cesur bir görünüm sergiliyor.

Nissan prototip

Aracın diğer teknolojileri ve motor özellikleri hakkında yorum henüz yapılamıyor. X-Trail’in 2020 sonlarında ortaya çıkarak 2021 yılının başlarında satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

Kaynak: Shiftdelete

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.