Youtube Videolarından Nasıl Daha Çok Para Kazanırsınız?

0
3331
Wordpress Botu

YouTube‘da temel amacınızın bir video yayınlayarak bundan para kazanmak olduğunu biliyoruz. Bu, videonun viral olması için yeterince şanslı olsanız bile işe yaramaz. YouTube’un videolarınızdan para kazanmanıza izin vermeden önce yapmanız gereken ve size daha çok para kazandıran püf noktalar mevcut. Para kazanma için hesabınızı etkinleştirin. Bu, YouTube hesabınızdaki bir para kazanma seçeneğini işaretliyor ve YouTube para kazanma sözleşmesini kabul ediyor. Kanalınızı bir AdSense hesabına bağlayın, yeni bir AdSense hesabı oluşturun veya bu YouTube kanalını sahip olduğunuz mevcut bir hesaba ekleyin.

AdSense Hesabı Nasıl Oluşturulur?

İnternet sitelerinde, Youtube videolarında  gördüğünüz reklamlarının %95 Google Adsense reklamlarıdır. Öncelikle; Bu link üzerinden siteye giriş yapıyorsunuz –

https://www.google.com.tr/adsense/start/#/?modal_active=none

Daha sonrasında kaydolun butonuna tıkladıktan sonra, hesabın var ise hesap aç, yoksa hesap aç butonuna tıklıyorsunuz. Başvuru yapacağınız websitenizi seçtikten sonra içerik dilinize göre dil seçiminizi gerçekleştirerek. Son olarak da kaydet ve devam et dedikten sonra ayrıntılı bir şekilde verilmiş tüm iletişim bilgilerinizi girip sözleşmeyi kabul edip başvurunuzu tamamlamış oluyorsunuz.

Kaynak: influencermarketingturkiye.com

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.