Zam görmeyen nadir modellerden biri! İşte 2021 Toyota Yaris fiyatları!

0
54
Wordpress Botu

2021 Toyota Yaris Nisan ayı güncellenen fiyat listesini sizler için derledik! Kampanyalı fiyat listesi kaldırılmış! Ancak zam yok!

Bilindiği üzere döviz kurlarındaki artış, bir çok sektörde olduğu gibi otomotiv sektöründe de fiyatların artmasına sebep oldu. Ancak zengin model içeriklerini bünyesinde barındıran ve modelleri ülkemizde de oldukça beğenilen Toyota, Yaris modeli için fiyat değişikliğine gitmedi.

Geçen ay kampaya fiyatları ile kullanıcılarını mutlu eden Toyota, Yaris modeli için Nisan ayında ise kampanyalı fiyat seçeneğini listesinden kaldırarak, geçen ay belirtilen tavsiye edilen fiyat seçeneklerini korudu.

Geçtiğimiz günlerde 2021 Yılın Otomobili seçilen Yaris, Akıllı güvenlik sistemlerinden yüksek teknolojilerle donatılmış iç mekana kadar zengin ekipman çeşitliliğini bünyesinde barındırıyor.

286 litre bagaj kapasitesi ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanan Yaris, 125 beygir güç üretiyor. Multimedya tarafında Toyota Touch 2 Multimedya Sistemi (8″ ekran), Bluetooth kablosuz cep telefonu bağlantısı gibi özellikler sunuyor. Model özellikle de güvenlik anlamında oldukça zengin içeriğe sahip.

Dilerseniz şimdi de 4 ayrı fiyat seçeneği ile satışa sunulan 2021 Toyota Yaris‘in güncel fiyatlarına göz atalım.

İşte 2021 Toyota Yaris Nisan ayı fiyat listesi!

YARIS 1.5 Dream Multidrive S

Tavsiye Edilen
2021 MY Fiyatları (TL)
209.200

YARIS 1.5 Dream Multidrive S

Tavsiye Edilen
2021 MY Fiyatları (TL)
209.200

YARIS 1.5 Dream X-Pack Multidrive S

Tavsiye Edilen
2021 MY Fiyatları (TL)
218.200

Kaynak: Teknolojioku

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.