Evde kalma sözü verene Netflix veren belediye!

0
14
Wordpress Botu

Corona virüs tüm dünyada etkisini göstermeye devam ederken ülkemizde de salgın hastalık hakkında önlem alınmaya başlandı. Sağlık Bakanlığı tarafından evden çıkmayın uyarısına her kesimden destek gelirken en ilginç desteklerden biri de Gökçeada belediyesi Netflix hamlesi oldu. Peki evde kalana ücretsiz Netflix sistemi nasıl çalışacak?

Gökçeada belediyesi Netflix veriyor!

Alınan önlemlerin en etkilisi olarak görülen evden çıkmama belki de dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan. Ancak evde beklemek can sıkıntısına sebep oluyor. Gökçeada belediyesi de konuya çok farklı bir çözümle yaklaşıyor.

Eğer Gökçeada’da yaşıyorsanız, evde kalma sözü vererek ücretsiz Netflix üyeliği alabilmeniz mümkün. Belediyenin iletişim numarasına söz verip talebinizi gerçekleştirirseniz, Netflix’in temel planına sahip olabiliyorsunuz. Bu planla beraber ücretsiz hesabınızda Netflix içeriklerinin hepsine erişip, tek ekrandan izlemek mümkün.

Ülkemizde sayısı giderek artan salgın hastalığa yakalan kişilerden sonra alınan karşı önlemlerin etkisini gösterebilmesi için zamana ihtiyacımız var. Bu süreçte ilgili makamların uyarılarını dikkate almak ve evden çıkmamak oldukça önemli. Konu hakkındaki fikirlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.